Nie masz jeszcze konta?
 • Zarejestruj się
 • Nasza firma powstała w 1994 r. jako F.H. „Armet”. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w handlu hurtowym armaturą instalacyjną, techniką grzewczą oraz wyposażeniem łazienek.

  Od 1997 r. prowadzimy również sprzedaż detaliczną a od 2007 r. sprzedaż internetową. Dzięki bardzo szerokiej ofercie handlowej jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów.

  W początkowym okresie naszej działalności naszymi Klientami były przede wszystkim hurtownie i sklepy instalacyjne, w późniejszym okresie również instalatorzy oraz klienci indywidualni. Obecnie nasza oferta obejmuje głównie techniki grzewcze i instalacje sanitarne. Wyznając zasadę „Najwyższa jakość za rozsądną cenę” współpracujemy tylko z wiodącymi i sprawdzonymi producentami z branży instalacyjno-sanitarnej.

  Dzięki dużemu potencjałowi naszej firmy oraz dzięki temu, że jesteśmy jedną z wiodących firm Grupy SBS- największej grupy zakupowej w Polsce w 100% z polskim kapitałem – jesteśmy stanie wynegocjować najlepsze warunki handlowe od dostawców co bezpośrednio przekłada się na bardzo korzystne ceny dla naszych Klientów.

  Filozofią naszej firmy jest optymalizacja kosztów w taki sposób aby przy maksymalnie komfortowej obsłudze zaoferować Klientowi towar w jak najkorzystniejszej cenie.

  Zapraszamy serdecznie do współpracy